SGK İşyeri Sicil No Sorgulama

SGK işyeri sicil numarası (no) sorgulama, işyeri sicil numarası kaç hanelidir, ticaret sicil no nerede yazar ve SSK işyeri sicil no ile ilgili diğer tüm bilgiler... SSK işyeri no bilgilerini en sağlıklı ve doğru şekilde öğrenmek için ticari işletmelerin bağlı bulundukları ticaret odası veya SGK il müdürlüklerine şahsen şirket yetkilisince başvuruda bulunulması gerekmektedir. Gerçi son yıllarda bazı ticaret ce sanayi odaları internet üzerinden web siteleri aracılığı ile bu bilgileri verdikleri görülmektedir. İstanbul, Antalya, Kocaeli, İzmir, Bursa, Konya, Adana, Kayserigibi illerimiz bunlara örnek olarak verilebilir. 

İnternetten İşyeri sicil no bilgisi veren Ticaret Odaları

---- İstanbul Ticaret ve Sanayi Odası

 

---- İzmir Ticaret ve Sanayi Odası

 

---- Kocaeli Ticaret ve Sanayi Odası

 

---- Konya Ticaret ve Sanayi Odası

 

---- Ankara Ticaret ve Sanayi Odası

 

---- Bursa Ticaret ve Sanayi Odası

 

---- Adana Ticaret ve Sanayi Odası

 

---- Kayseri Ticaret ve Sanayi Odası

 

---- Malatya Ticaret ve Sanayi Odası

 

---- Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası

 

Yukarıda belirtilen resmi web sitelerine girişinizi gerçekleştirdikten sonra açılan sayfa içerisinde  Ticaret Sicil no ve Resim doğrulama kodunu girdikden sonra “ARA” butonuna basarak SSK işyeri no öğrenme sorgulama yapabilirsiniz.

Önemli Not: Bunlara sadece yukarıdaki illerimiz için geçerli bir uygulamadır. 

Tavsiye: Telefon ile SSK İşyeri No Sorgulama yapmanız da mümkün ''0 312 444 0 775'' telefon no’sunu arayarak  durumu anlattığınızda işyeri sicil noyu da bildirirseniz size işyeri hakkında yardımcı olacaklardır.

Etiketler :
ZİYARETÇİ YORUMLARI Yorum Yap
Henüz yorum yapılmamıştır!