SGK - SSK HİZMET DÖKÜMÜ
Sitemiz üzerinden Sgk sorgulama, sgk hizmet dökümü alma, sgk gün sorgulama, ssk prim sorgulama, sgk borç sorgulama, e sgk, tc ile sgk sorgulama, şifresiz sgk sorgulama İşlemlerini Rahatlıkla yapabilirsiniz

Şifresiz SGK Sorgulama

 

Şifresiz sgk sorgulama, e devlet girişi yapmadan sigorta dökümü alma, esgm üzerinden şifre olmadan sigorta prin gün sayısı sorgulama ve şifresiz sgk hizmetleri ile ilgili diğer tüm detaylar... Sosyal Güvenlik Kurumu çalışanların bilgi güvenliklerinin sağlanması adına SGK sorgulama işlemlerini artık e devlet üzerinden şifreli bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak sağlamıştır. Bu anlamda sisteme giriş yapabilmek adına öncelikle e devlet şifresinin temin edilmesi gerekmektedir. Ancak şifresiz olarak hizmet dökümü alabilmek için halen bir yol bulunmaktadır. 

 

Günümüzde çoğumuzun bankacılık işlemleri internet üzerinden yapılmaktadır. Kredi kartlarımızdan online olarak hesaba bağlanma, fatura yatırma ve EFT gibi işlemlerimizi artık bu mecradan gerçekleştirebilmekteyiz. İnsanların çok büyük bir bölümünün bunu kullanması ve bankaların da e devlet sistemini kendi yapılarına entegre etmesi ile birlikte bankacılık hesabına yapacağınız giriş, aynı zamanda e devlet girişi olacaktır. Bu şekilde sisteme giriş yapanlar şifresiz ssk sorgulama işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilmektedirler. 

 

Finansbank, Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Akbank ve diğer birçok banka interaktif bankacılık girişi sistemine e devlet sistemini entegre ederek kendi kullanıcılarının şifresiz olarak e devlet sorgulamalarını yapmalarına olanak sunmaktadır. Bu yönü ile banka kredi kartınız var ise sadece internet bankacılığınızı aktif etmeniz yeterli olacaktır. 

 

Şifresiz SGK Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Yukarıda belirttiğimiz gibi sisteme giriş yaptığımız zaman şifresiz sgk prim sorgulama ekranından Sosyal Güvenlik Kurumu alt yapısı kullanılarak paylaşılmış olan hizmet dökümü ve çalışanlar için yapılabilecek diğer birçok sorgulama hizmeti sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir. Şifresiz sgk sorgulama ekranı üzerinden bilgilerinizi kesinlikle 3. şahıslar ile paylaşmayınız. Zira E devlet sisteminden vatandaş ile ilgili her türlü bilgi çok kolay bir şekilde öğrenilebilmektedir. 

 

Şifresiz SGK Sorgulama Yapılacak Banka Listesi

 

Akbank ile Giriş Yap Albaraka Türk ile Giriş Yap Garanti Bankası ile Giriş YapTürk Ekonomi Bankası ile Giriş Yap

Finansbank ile Giriş YapYapıkredi Bankası ile Giriş YapŞekerbank ile Giriş YapINGBank ile Giriş Yap

Ziraat Katılım Bankası ile Giriş YapZiraat Bankası ile Giriş YapDenizbank ile Giriş YapTürkiye İş Bankası ile Giriş Yap

Diğer Yazılar