Bağkur Maaş Bordrosu Nereden Nasıl Alınır ?

Merhabalar arkadaşlar. İnternetin artık her ortamdan yani bilgisayar,tablet ve cep telefonu gibi cihazlardan rahatlıkla kullanılmaya başlaması ile birlikte internetten öğrenilmek istenilen bilgiler çoğalıyor.Bizlerde bu bilgileri sizler ile detaylı anlatımlar ile paylaşmaya devam ediyoruz.

Bağkur Maaş Bordrosu Nereden Nasıl Alınır ?
Bağkur Maaş Bordrosu Nereden Nasıl Alınır ?

Bildiğiniz gibi bankalardan kredi kullanmak isteyen vatandaşlar aylık gelirlerini belgelemek durumundadırlar.Bankaların istemiş olduğu bu belgelere maaş bordrosu denilmektedir.Eskiden bu belgeleri almak isteyen vatandaşlarımız bağlı bulundukları kurumun maaş mutemedlerinden bu belgeyi alırlardı ve yetkililere imzalatalılardı. Ancak Maliye Bakanlığının Muhasebat Genel Müdürlüğü tarafından yeni uygulanmaya başlanan sistem ile maaş bordrolarınıza internet üzerinden erişebiliyor ve çıktılarını alarak bankalara teslim edebiliyorsunuz.

Bağlı olduğunuz kurum Bağkur ise ve sizlerde internet üzerinden maaş bordrolarınıza ulaşmak istiyorsanız aşağıda sizlere sunmuş olduğumuz linke tıklamalı ve sizden istenilen T.C kimlik numarası,kurum sicil numarası ve emekli sandığı sicil numaranızı sisteme doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir.Aynı zamanda maaşlarınızın net ve brüt ücretlerini görebilecek ve herhangi bir hata tespit ettiğinizde ilgili yerlere hatayı düzeltme talebinde bulunabileceksiniz.

BAĞKUR MAAŞ BORDROSU ÇIKARMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yazar: admin

SSK -SGK hizmet dökümü nasıl alınır ? sgk hizmet sorgulama e devlet üzerinden nasıl yapılır gibi konularda sizlere yardımcı olacağım.Ayrıca e devlet şifresi belirleme , e devlet şifremi unuttum konularında da bilgi vereceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir